Reality jinak. Lidsky

Těžím ze svých zkušeností z dalších oborů, miluji komunikaci s lidmi a zakládám si na precizním time managementu a neunikne mi žádný detail. Každý rok úspěšně prodám desítky nemovitostí pro klienty z Plzeňského kraje i širšího okolí. 

Do každého obchodu s nemovitostmi vkládám celou svou energii, potřebný řád a využívám všech silných stránek marketingu naší společnosti M&M reality, aby vše proběhlo k vaší naprosté spokojenosti. 

Každá nemovitost, kterou prodávám, se díky mé práci objeví zhruba na 40 nejsledovanějších realitních portálech a také v televizi, v rádiu nebo na sociálních sítích. Zkrátka dělám reality trochu jinak než jiní makléři. A hlavně lidsky. Protože reality nejsou o číslech, ale především o lidech. 

Aktuální nabídka nemovitostí

Klienti mě doporučují dál, protože...

 

Za celý obchod vždy zodpovídám

Nemusíte si dělat žádné starosti. Celý průběh obchodu zprocesuji a případně vám přehledně vysvětlím vše potřebné.

Jsem lídr a týmový hráč

Kolem sebe mám schopný tým makléřů, finančních specialistů a advokátů, kteří mi pomáhají zajistit hladký průběh obchodů.

Umím pracovat pod tlakem

Nerozhodí mě případné změny či nenadálé komplikace během obchodu. Vše řeším s klidnou hlavou.

Obraťte se na mě kdykoliv s čímkoliv

Jsem připraven vám naslouchat, abych vám zajistil maximální pohodlí a plnou informovanost během celého průběhu obchodu. 

 

 

Jak to bude probíhat

Každý obchod je jiný, ale základní kostru mají společnou. Ideální je naše osobní schůzka přímo na nemovitosti, kterou se chystáte prodat. Od toho se bude odvíjet prodejní strategie, kterou dáme společně dohromady. Ve chvíli, kdy se společně dohodneme, začnu pracovat na profesionální prezentaci nemovitosti od její přípravy přes nafocení, natočení videa až po propagaci ve vybraných kanálech. 

Následuje zpracování poptávek a vytipování ideálních zájemců. Současně s tím naplánuji a vyřídím prohlídky nemovitosti na prohlídkovém dnu. Prověřím záměr financování nemovitosti nejvážnějších zájemců, případně jim doporučím odborného finančního specialistu pro hladké vyřízení úvěru. Poté přejdeme k podpisu rezervačních, kupních a dalších smluv, což můžeme provést díky modernímu technologickému zázemí M&M reality elektronicky, případně i na dálku při nevyhnutelné absenci jedné z obchodních stran. 

Po vyřízení smluv se postarám o vklad na katastr nemovitostí a přepis na nové majitele a v neposlední řadě také předání nemovitosti včetně přepisu energií, případně dalších náležitostí. 

Pokud vás zajímá, jak vypadá aktuální nabídka nemovitostí, které prodávám, najdete ji přesně tady

Více videí s prezentací nemovitostí najdete na mém YouTube kanálu.

 

Jak můj přístup hodnotí klienti

Dáme se do spolupráce?

Spolehněte se na špičkový servis, ochotu a naslouchání vašim požadavkům.

Dejte mi vědět