Pracujte jako realitní makléř

Jsem zkušený realitní makléř a zároveň jako tým lídr vedu svůj tým makléřů, kteří chtějí něco dokázat. V současnosti pracujeme ve tříčlenném týmu a velmi rád bych uvítal čtvrtého do party, kterým můžete být třeba právě vy. Najdete nás na
pobočce oblastního ředitelství v Plzni na pobočce ředitelství v Plzni ve Schwarzově ulici 1847/50 v moderně zařízených kancelářích, kde máme k dispozici vše potřebné pro naši práci a rozvoj a také pro schůzky s klienty. 

Jako realitní makléř budete pánem svého času a váš úspěch bude záviset pouze na tom, jak se do své práce opřete. Se vším vám navíc pomůžu nejen já, ale i další kolegové a tým lídři, kteří vám budou vždy při ruce. Spolehnout se můžete také na propracovaný systém vzdělávání, hromadu firemních benefitů a společných dovolených. 

 

Přidejte se do mého týmu

Poznejte můj tým

Svůj tým jsem začal budovat a rozvíjet během roku 2021 po několika letech v realitní branži. Nastal moment, kdy jsem se rozhodl, že kromě získávání nových obchodních zkušeností je chci také předávat dalším lidem, kteří mají podobný zápal.

Václav Přibek

Václav Přibek

Realitní makléř a tým lídr

Vladimír Hřibovský

Vladimír Hřibovský

Realitní makléř

Roman Brož

Roman Brož

Realitní makléř

Carmen Beshirová

Carmen Beshirová

Realitní makléř a tým lídr

Veronika Tožičková

Veronika Tožičková

Realitní makléř a tým lídr

Martina Stupková

Martina Stupková

Oblastní ředitelka

Jdete do toho se mnou?

Přidejte se do mého týmu a pracujte jako realitní makléř se silným zázemím, moderní technologií a jistotou, že vás kolegové v týmu vždy podrží a poradí. V M&M reality vás čeká slibná kariéra a pod mými křídly budete mít jistotu, že jste v energickém týmu plném kolegů, na které je spoleh. 

 

Napište mi

Chcete se přidat do mého týmu?

V M&M reality máme pevné zázemí a skvělé podmínky pro makléřinu i osobní rozvoj.

Dejte mi vědět