V realitách od roku 2014

Vystudoval jsem střední hotelovou školu a poté mé kroky vedly na Západočeskou univerzitu, kde jsem studoval obor Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku na Pedagogické fakultě.

Bezprostředně poté jsem vyrazil do světa sbírat zkušenosti. Nejprve do australského Sydney, kde jsem působil v gastronomii a pořádání eventů. Poté jsem se vrátil na nějakou dobu do své domoviny, kde jsem rozvíjel své obchodní dovednosti v obchodu a hotelnictví v různých firmách i vlastních projektech. 

Následně jsem vyrazil na další zahraniční štaci na španělskou Ibizu a do švýcarského Zermattu, kde jsem navázal na předchozí činnost v obchodu a gastronomii. 

Pracoval jsem také jako sommeliér. Rád s vámi proberu prodej vaší nemovitosti u sklenky dobrého vína. 

K realitám mě to táhlo poměrně dlouhou dobu. Lákala mě časová svoboda, komunikace s lidmi a budování vztahů a také možnost rozvíjet své obchodní dovednosti. V roce 2014 jsem tento krok učinil a od jara roku 2021 pracuji pod hlavičkou nejprestižnější realitní kanceláře v ČR M&M reality. Díky jejich zázemí můžu prodávat nemovitosti způsobem jako nikde jinde. Od té doby zprostředkuji každý rok prodej desítek nemovitostí. 

Rád si pod svá křídla vezmu i vaši nemovitost, kterou prodám k vaší spokojenosti za nejvyšší možnou cenu. Každou prodávanou nemovitost prezentuji na Facebooku, v rádiu i v televizi.

Přidejte se ke mně

Jak můj přístup hodnotí klienti

Jsem tým lídr úspěšných makléřů

Kdo mě zná, tak ví, že přestože si rád organizuji věci po svém do nejmenšího detailu, jsem i týmový hráč. Komunikace s lidmi mě nabíjí energií, a tak kromě samotné obchodní činnosti s nemovitostmi se snažím budovat a rozvíjet svůj vlastní tým realitních makléřů. Snažím se svým kolegům předávat jak své zkušenosti, tak pozitivní a lidský přístup na pravidelných poradách i tak, že jim jdu příkladem.

Václav Přibek

Václav Přibek

Realitní makléř a tým lídr

Vladimír Hřibovský

Vladimír Hřibovský

Realitní makléř

Roman Brož

Roman Brož

Realitní makléř

Carmen Beshirová

Carmen Beshirová

Realitní makléř a tým lídr

Veronika Tožičková

Veronika Tožičková

Realitní makléř a tým lídr

Martina Stupková

Martina Stupková

Oblastní ředitelka

Chcete se přidat do mého týmu?

V M&M reality máme pevné zázemí a skvělé podmínky pro makléřinu i osobní rozvoj.

Více o práci makléře